Permissions Export Import (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Import
de: Importieren

en: Export
de: Exportieren

en: Confirmation
de: Bestätigung

en: Edit role
de: Rolle bearbeiten
