Permissions Export Import (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Edit role
gl: Editar rol
