Permissions Export Import (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Import
hi: आयात करें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Edit role
hi: दायित्व बदलाव
