Permissions Export Import (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Edit role
id: Edit pemeran
