Permissions Export Import (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Edit role
kk: Рөлді өңдеу
