Permissions Export Import (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Edit role
km: កែសម្រួល​តួនាទី
