Permissions Export Import (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Edit role
ku: ڕۆڵ دەسکاری بکە
