Permissions Export Import (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Edit role
lv: Labot lomu
