Permissions Export Import (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Confirmation
oc: Confirmacion

en: Edit role
oc: Modificar lo ròtle
