Permissions Export Import (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Edit role
sq: Ndrysho rolin
