Permissions Export Import (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Confirmation
vi: Xác nhận

en: Edit role
vi: Chỉnh sửa vai trò
