Permissions Export Import (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Edit role
ar: تحرير الدور
