Permissions Export Import (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Edit role
bg: Редактиране на роля
