Permissions Export Import (7.x-1.0-rc2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Import
es: Importar

en: Export
es: Exportar

en: Confirmation
es: Confirmación

en: Edit role
es: Editar rol
