Permissions Export Import (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Edit role
fi: Muokkaa roolia
