Permissions Export Import (7.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: Edit role
lt: Redaguoti rolę
