Permissions Export Import (7.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Confirmation
tr: Teyit

en: Edit role
tr: Rol düzenle
