Permissions Export Import (7.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: Edit role
uk: Редагувати роль
