Permissions Export Import (7.x-1.0-rc3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Edit role
be: Рэдагаваць ролю.
