Permissions Export Import (7.x-1.0-rc3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Edit role
bo: འགན་ནུས་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པ
