Permissions Export Import (7.x-1.0-rc3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Edit role
cy: Golygu swyddogaeth
