Permissions Export Import (7.x-1.0-rc3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Edit role
eo: Redaktu rolon
