Permissions Export Import (7.x-1.0-rc3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Confirmation
eu: Berrespena

en: Edit role
eu: Editatu zeregina
