Permissions Export Import (7.x-1.0-rc3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Edit role
is: Breyta hlutverki
