Permissions Export Import (7.x-1.0-rc3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Confirmation
ja: 確認

en: Edit role
ja: 役割の編集
