Permissions Export Import (7.x-1.0-rc3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Edit role
nn: Rediger rolle.
