Permissions Export Import (7.x-1.0-rc3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: Edit role
sk: Upraviť kategóriu používateľov
