Permissions Export Import (7.x-1.0-rc4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Confirmation
da: Bekræftelse

en: Edit role
da: Redigér rolle
