Permissions Export Import (7.x-1.0-rc4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Edit role
dz: ལས་འགན་ཞུན་དག་འབད་
