Permissions Export Import (7.x-1.0-rc4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Edit role
el: Επεξεργασία ρόλου
