Permissions Export Import (7.x-1.0-rc4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Edit role
hr: Uredi ulogu
