Permissions Export Import (7.x-1.0-rc4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Edit role
hy: Դերը խմբագրել
