Permissions Export Import (7.x-1.0-rc4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Edit role
jv: Nyunting parāgā
