Permissions Export Import (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: Edit role
nl: Rol bewerken
