Permissions Export Import (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

en: Edit role
pl: Edycja roli

en: << Back
pl: << Wstecz
