Permissions Export Import (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Edit role
ta: பாத்திரத்தை மாற்று
