Permissions Export Import (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Edit role
th: แก้ไขระดับผู้ใช้
