Permissions Export Import (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Edit role
am: ሚና አርትእ
