Permissions Export Import (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Edit role
az: Rolu redaktə edin
