Permissions Export Import (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: Edit role
et: Rolli muutmine
