Permissions Export Import (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Confirmation
fa: تایید

en: Edit role
fa: ویرایش نقش
