Permissions Export Import (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: Edit role
fr: Modifier le rôle
