Permissions Export Import (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Confirmation
he: אישור

en: Edit role
he: עדכון תפקיד
