Permissions Export Import (7.x-1.0-rc4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Import
it: Importa

en: Export
it: Esporta

en: Confirmation
it: Conferma

en: Edit role
it: Modifica ruolo
