Permissions Export Import (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: Confirmation
pt: Confirmação

en: Edit role
pt: Editar papel
