Permissions Export Import (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Confirmation
ru: Подтверждение

en: Edit role
ru: Редактирование роли
