Permissions Export Import (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Edit role
sl: Uredi vlogo
