Permissions Export Import (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Edit role
sv: Redigera roll
