Permissions per Webform (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Webform
da: Webformular

en: Access own webform submissions
da: Tilgå egne webform-indlæg

en: Edit own webform submissions
da: Redigér egne webform-indlæg

en: Delete own webform submissions
da: Slet egne webform-indlæg

en: The %authenticated role applies to any user signed into the site, regardless of other assigned roles.
da: Rollen %authenticated gives til alle brugere, som er logget ind, uanset hvilke andre roller, de har fået tildelt.
