Permissions per Webform (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Webform
hu: Űrlap

en: Permission settings
hu: Jogosultsági beállítások

en: Access own webform submissions
hu: Saját űrlapbeküldések megtekintése

en: Edit own webform submissions
hu: Saját űrlapbeküldések szerkesztése

en: Delete own webform submissions
hu: Saját űrlapbeküldések törlése

en: The %authenticated role applies to any user signed into the site, regardless of other assigned roles.
hu: %authenticated szerepkör a webhelyre bejelentkezett összes felhasználóra vonatkozik, függetlenül a többi szerepkör-tagságuktól.
